خرید شارژ رایتل

راهنمای استفاده از سیستم خرید شارژ از بستر پرداخت امن پاسارگاد خرید شارژ رایتل
راهنمای خرید شارژ رایتل افزایش اعتبار
علاوه بر تمام موارد یاد شده، مشترکان می توانند با خرید شارژ رایتل مراجعه به هریک از مراکز ارائه دهنده خدمات رایتل، دفاتر پیشخوان، و سایر نقاط فروش، نسبت به دریافت کارت شارژ رایتل در مبالغ مختلف اقدام نمایند.
4. E-Care یا مدیریت حساب
5. خرید شارژ رایتل USSD
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک های پاسارگاد، آینده و مسکن نسبت به خرید کارت الکترونیکی شارژهای 20، 50 و 100 هزار ریالی اقدام نمایند. مشترک با انجام شارژ الکترونیکی می تواند 5% شارژ هدیه اضافه دریافت نماید.
هم اکنون، خدمات پایه رایتل، شامل تماس تصویری، اینترنت پرسرعت نسل سوم (+HSPA)، تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه‌ای (MMS) است. ویژگیهای منحصر به فرد فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) همچون بهبود کیفیت تماسها،
دستگاه های خودپرداز بانک خرید شارژ رایتل ها
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با استفاده از کد USSD و حساب بانکی خود اقدام به افزایش اعتبار نمایند. به همین منظور کافی است کد #140* جهت اعلام مانده موجودی، کد *141*Pin# جهت شارژ و کد #720* را جهت افزایش اعتبار از طریق سیستم بانک پاسارگاد شماره گیری نمایند.
خدمات پایه رایتل
مشترک با انجام شارژ الکترونیکی می تواند 5% شارژ هدیه اضافه دریافت نماید. مشترکین دارای سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند به روش های زیر اقدام به افزایش اعتبار خود فرمایند: خرید شارژ رایتل
مشترکان رایتل با مراجعه به سایت رایتل می توانند علاوه بر بهره خرید شارژ رایتل مندی از خدمات متمایز سرویس E-Care، اقدام به افزایش اعتبار نمایند.
تماس خرید شارژ رایتل تصویری
از دیگر روش های شارژ الکترونیکی اعتبار رایتل، استفاده از دستگاه هایWeb Kiosk بانک کشاورزی است. مشتریان رایتل می توانند با استفاده از هریک از این دستگاه ها، اقدام به شارژ به میزان دلخواه نمایند.
مهمترین خدمات کنونی سیم کارت های اعتباری رایتل، به شرح خرید شارژ رایتل زیر می‌باشند:
همچنین در آینده ای نزدیک، درگاه اینترنتی سایر بانک ها نیز امکان خرید کارت شارژهای رایتل را ارائه خواهند داد.
3. پایانه فروشگاهی (POS)
در حال حاضر خرید شارژ رایتل از طریق دستگاه های خودپرداز بانک های پاسارگاد، سامان، رفاه، کشاورزی، آینده و مسکن میسر است و به زودی با اضافه شدن سایر بانک ها توسعه خواهد یافت.
با خرید سیم کارت های اعتباری رایتل، شما می‌توانید ابتدا به میزان دلخواه، اعتبار حساب سیم کارت خود را شارژ، و سپس به همان اندازه از خدمات شبکه رایتل استفاده نمائید.
مشترکان سیم کارتهای اعتباری رایتل می‌توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) روی گوشی تلفن همراه خود، تجربه‌ای متفاوت از اینترنت همراه داشته باشند.
تماس تصویری، خدمتی جدید و خرید شارژ رایتل منحصر به فرد است که برای نخستین بار در کشور توسط رایتل عرضه می شود و به کمک آن طرفین ارتباط می‌توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایند.
به این ترتیب، می توانید بر هزینه خرید شارژ رایتل های ارتباطی خود، کنترل بهتری داشته باشید. با استفاده از این سیم کارت ها، به کلیه خدمات رایتل، از جمله تماس تصویری و اینترنت نسل سوم، دسترسی خواهید داشت.
اینترنت پرسرعت نسل سوم (HSPA+) خرید شارژ رایتل
جهت استفاده از این خدمت، دستگاه تلفن همراه شما باید قابلیت برقراری تماس تصویری را داشته باشد. با توجه به خرید شارژ رایتل عدم امکان برقراری تماس تصویری در شبکه‌ سایر اپراتورهای تلفن همراه در ایران، استفاده از این خدمت فقط در تماس با سایر مشترکان رایتل امکان پذیر است.
خرید شارژ رایتل 7. کارت شارژ فیزیکی
افزایش امنیت ارتباط، افزایش پهنای باند و کاهش تأخیر در برقراری ارتباط، سبب می شود خدمات پایه نیز با کیفیتی متمایز به مشترکان شبکه خرید شارژ رایتل رایتل عرضه گردند. راهنمای سیم کارت اعتباری
مشترکان سیم کارت های اعتباری رایتل می توانند با مراجعه به پاینه های فروشگاهی بانک های صادرات، اقتصاد نوین، گردشگری، دی، شهر، رفاه، ایران زمین، کشاورزی، آینده و پاسارگاد نسبت به شارژ سیم کارت خود اقدام کنند.
2. خرید شارژ رایتل درگاه اینترنتی بانک ها
مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوریهای مخابراتی، عرضه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. به این ترتیب به کمک سیم کارتهای رایتل می‌توانید به آسانی و در همه جا به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.
الف) افزایش خرید شارژ رایتل اعتبار به روش الکترونیکی

/ 1 نظر / 6 بازدید
Amir

آیا به دنبال راهی مطمئن جهت کسب درآمد از اینترنت هستید؟ به چه قدر درآمد ماهیانه فکر می کنید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جمع 16000 نفری بازاریابان باشگاه فروشندگان برتر ایرانی بپیوندید. با عضویت در این باشگاه و خرید نرم افزار انحصاری بازاریابی mci5 به درآمد عالی در ماه برسید. http://www.mci5.com/index.php?refid=3302