خرید شارژ رایتل

خرید  شارژ    همراه اول با کارت  بانک ملی

* کلیه قیمت های مندرج بدون خرید شارژ رایتل احتساب 6% مالیات بر ارزش افزوده است.
مشترکان سیم کارت های دیتای رایتل، علاوه بر امکان خرید انواع بسته های موجود، می توانند با شارژ سیم کارت خود نیز اقدام به استفاده از خدمات مربوطه نمایند. به این منظور، انواع مبالغ شارژ به دو صورت فیزیکی (کارت) و الکترونیکی (سامانه مدیریت حساب رایتل، درگاه های بانکی و عابربانک ها و ...) در اختیار مشترکان قرار دارند. در هر صورت خرید شارژ رایتل به مبالغ شارژ 50,000 ریالی، 10% و 100,000، 200,000 و 500,000 ریالی 15% شارژ هدیه تعلق می¬گیرد. علاوه بر این، در صورت شارژ الکترونیکی، 5% شارژ دیگر نیز هدیه می شود.* اعتبار هدیه شارژ، 15 روز است.
بسته خرید شارژ رایتل های مصرفی پیامک
اینترنت پرسرعت نسل سوم (+HSPA) خرید شارژ رایتل
علاوه بر این، ماهیت متمایز فناوری نسل سوم، کیفیتی متفاوت و برتر را در خدمات پایه همچون خرید شارژ رایتل تماس صوتی برای مشتریان فراهم می کند. شما با خرید سیم کارت دائمی می توانید از خدمات گوناگون رایتل استفاده، و هزینه مربوطه را در پایان هر دوره پرداخت نمایید. با استفاده از سیم کارت دائمی رایتل برای نخستین بار در کشور، برقراری تماس تصویری و استفاده از اینترنت نسل سوم 3G امکان پذیر می باشد.
تماس تصویری، خدمتی جدید و منحصر به فرد است که برای نخستین بار در کشور توسط رایتل عرضه می شود و به کمک آن طرفین ارتباط می توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت، دستگاه تلفن همراه شما باید قابلیت برقراری تماس تصویری را داشته باشد. با توجه به عدم امکان برقراری تماس تصویری در شبکه سایر اپراتورهای خرید شارژ رایتل تلفن همراه در ایران، استفاده از این خدمت فقط در تماس با سایر مشترکان رایتل امکان پذیر است.
همچنین سیم کارت های دائمی رایتل به همراه بسته خرید شارژ رایتل های ویژه ای ارائه می گردند.
* مهلت استفاده، از زمان وارد نمودن رمز محاسبه می خرید شارژ رایتل شود.
هم اکنون، خدمات پایه رایتل، شامل تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه ای (MMS) است. ویژگی های منحصر به فرد فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) همچون بهبود کیفیت تماس ها، افزایش امنیت ارتباط، افزایش پهنای باند و کاهش تأخیر در برقراری ارتباط، سبب می شود خدمات پایه نیز با کیفیتی متمایز به مشترکان شبکه رایتل خرید شارژ رایتل ارائه گردد.
از جمله تماس تصویری که برای اولین بار در کشور ارائه می شود و تجربه ای جدید را برای مشترکین رایتل به همراه دارد. همچنین اینترنت پرسرعت نسل سوم مبتنی بر خرید شارژ رایتل فناوری HSPA+ خدمت نوین دیگر رایتل برای کاربران شبکه خود می باشد. این فناوری از پیشرفته ترین فناوری های انتقال اطلاعات در شبکه های تلفن همراه با قابلیت منحصر به فرد جهت استفاده در حین حرکت است.
مشترکان سیم کارت های دائمی رایتل می توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) روی گوشی تلفن همراه خود تجربه ای متفاوت از اینترنت همراه داشته باشند. مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری های مخابراتی، عرضه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. به این خرید شارژ رایتل ترتیب به کمک سیم کارت های رایتل می توانید به آسانی و در همه جا به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.
تماس تصویری خرید شارژ رایتل
تعرفه خرید شارژ رایتل خدمات
خدمات خرید شارژ رایتل پایه رایتل
برای صرفه جویی در هزینه ارسال پیامک نیز، خرید شارژ رایتل بسته های پیامکی به شرح جدول زیر به مشترکان دیتا عرضه می شود.شارژ
در طول برگزاری طرح های رایتل در فصل تابستان، تعرفه مصرف عادی (خارج از بسته) خدمات سیم کارت دیتای رایتل به ترتیب مندرج در جدول زیر محاسبه می شود.* کلیه قیمت های مندرج بدون احتساب 6% مالیات بر ارزش افزوده است.رایتل به عنوان اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه کشور، طیف خرید شارژ رایتل وسیعی از خدمات را به مشترکین خود عرضه می دارد.

/ 3 نظر / 6 بازدید
motomg

طراحی سایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت فروشگاه اینترنتی+پنل اس ام اس+وبلاگ+خبر===> با حداقل هزینه با ما تماس بگیرید.... طراحان ایرانگام Motomg.com 021-88975750

Mohammad Ramezani Pour

با سلام به سایت ما نیز سری بزنید شاید مطالبی که میخواهید بدست آورید. جهت آمار بازدید و کسب رتبه با سایت پاتوق شهر تبادل لینک کنید.(وقت چندانی نمی گیرد.) راستی انجمن هم افتتاح شد که شما دوستان عزیز میتوانید مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایید.(مخصوصا در زمینه ی وبلاگ و کد نویسی) آدرس سایت = http://www.patoghshahr.ir آدرس تبادل لینک = http://www.link.patoghshahr.ir آدرس انجمن سایت =http://www.patoghshahr.ir/Forum موفق باشید!

سایت ساز

با سلام،آیا می خواهید دارای سایت مستقل و حرفه ای شوید؟ آیا می خواهید زحماتی که برای وبلاگ خود می کشید از بین نرود و به نفع صاحبان سایت های ایجاد وبلاگ نشود و برای خودتان بماند؟ آیا می خواهید از دنیای مبتدی وبلاگ خارج شده و به دنیای حرفه ای سایت واردشوید و با گسترش سایتتان از آن کسب درآمد کنید؟ آیا می خواهید بدون داشتن دانش برنامه نویسی و دانش راه اندازی هاست وارد دنیای حرفه ای سایت شود؟ آیا می خواهید با کمترین هزینه ممکن دارای یک هاست یک دامنه رایگان و قالب حرفه ای و مدرن سایت شوید؟ آیا قیمت های سرسام آور سایت های ایجاد هاست از ورود شما به دنیای حرفه ای سایت جلوگیری کرده است؟ آیا می خواهید فقط با قیمت باورنکردنی 20000 تومان همه امکانات بالا را یک جا دریافت نمایید؟ آیا میدانید که این امکانات نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه ندارند و شما فقط با یک بار خرید ، سایت را برای همیشه از آن خود می کنید؟ آیا میدانید تمام کار های راه اندازی سایت ازجمله راه اندازی هاست و نصب مدیریت محتوای جوملا و قالب های آن توسط شرکت سایت ساز انجام می گیرد وشما فقط سایت خود را طراحی ومدیریت می کنید؟ برای دریافت سایت و کسب اطلاعات بیشتر،